Jump Trading inwestuje w ekosystem żetonów fanów sportu Chiliz

Jump Trading inwestuje w ekosystem żetonów fanów sportu Chiliz

Jump Trading, firma handlowa o wysokiej częstotliwości z siedzibą w Chicago, zainwestowała w Chiliz, platformę tokenów dla fanów sportu.

Platforma sportowa Chiliz oparta na Blockchain przypieczętowała inwestycję o nieujawnionej kwocie od firmy handlowej Jump Trading LCC z Chicago

Jump Trading – zastrzeżona firma handlowa założona 20 lat temu przez weteranów kontraktów futures z Chicago, Billa DiSommę i Paula Gurinasa – od jakiegoś czasu jest zaangażowana w przestrzeń kryptowalut , równolegle ze swoją szerszą działalnością na światowych rynkach kontraktów terminowych, opcji i akcji. Firma specjalizuje się w strategiach algorytmicznych i transakcjach o wysokiej częstotliwości i podobno zajmuje się marketingiem tokenów Chiliz od początku 2021 roku.

Jak dotąd Chiliz był rokiem zwyżkowym , a jego rodzimy token, CHZ, osiągnął szczyty wszechczasów wiosną tego roku, a wiele powiązanych z nim żetonów kibiców klubów sportowych odnotowało znaczące zyski w tym samym okresie. W rozmowie z Cointelegraph, CEO Chiliz, Alexandre Dreyfus, powiedział:

„Wsparcie Jump Trading w ekosystemie Chiliz i tokenów fanów to uznanie dla sportowej przestrzeni kryptowalut […] Jest to również interesujący ruch, ponieważ mocno wierzymy, że tokeny fanów są znacznie, dużo, większym rynkiem niż NFT i cyfrowe kolekcje sportowe ”.

Dreyfus powiedział, że Chiliz koncentruje się na budowaniu platformy technologicznej i udostępnianiu narzędzi posiadaczom tokenów kibiców sportowych za pośrednictwem aplikacji mobilnej Socios.com przeznaczonej dla konsumentów.

„Wsparcie Jump Trading dla płynności i efektu sieciowego na naszym rynku jest zdecydowanie dużym plusem. Ich wiedza i zasoby pomogą nam i klubom w globalnym rozwoju tej branży, ponieważ jest to gra globalna ”- powiedział

W tym roku, oprócz wprowadzenia nowych partnerów klubowych, takich jak FC Barcelona , AC Milan i Manchester City , Chiliz ujawnił plany ekspansji za 50 milionów dolarów, aby otworzyć biuro w Nowym Jorku i spróbować nawiązać więzi z ligami północnoamerykańskimi i franczyzami sportowymi. .

Firma połączyła również siły w długoterminowym partnerstwie strategicznym z giełdą kryptowalut Binance . Pod koniec 2020 roku Binance ogłosił, że żetony dla fanów Chiliz dla klubów piłkarskich Paris Saint-Germain (PSG) i Juventus (JUV) pojawią się na platformie Launchpool.